Mobile boisko oferowane przez naszą Firmę to łatwa w konstrukcji przestrzeń składająca się z powierzchni o wymiarach 6x9m o nawierzchni z trawy sztucznej zabudowana systemem band i profili aluminiowych gwarantująca wygodę i bezpieczeństwo dla uczestników sportowych zmagań.

Mobilne boisko umożliwia prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci w wielu dyscyplinach sportu w oparciu o piłkę nożną, piłkę siatkową czy koszykową. Montaż boiska jest niezwykle prosty, nie wymaga użycia narzędzi czy wiedzy fachowej.

Konstrukcja boiska sprawia, że możemy je ulokować w dowolnej lokalizacji np. place zabaw, galerie handlowe, obiekty sportowe, szkoły, hale sportowe itp.

 

Mobilne boisko to doskonała oferta dla:

  • organizatorów eventów, jako atrakcja dla dzieci i rodziców
  • przedszkoli i szkół
  • klubów i ośrodków sportowych
  • przedsiębiorców i Firm
  • pensjonatów i hoteli

Gwarancja doskonałej zabawy i bezpieczeństwo na mobilnym boisku sprawiają, że nasza oferta jest doskonałą alternatywą dla rozwoju aktywności fizycznej najmłodszych adeptów różnych dyscyplin sportowych.

Mobile Football oferuje przeprowadzenie dedykowanych eventów sportowych. Dysponujemy mobilnym boiskiem przenośnym o wymiarach 6x9m z nawierzchnią z trawy sztucznej z systemem band i profili aluminiowych. Wiedza i doświadczenie w Trenerów Animatorów Akademii Mobile Football sprawia, że każda impreza stanie się świętem sportowym na mobilnym boisku. Rozgrywki sportowe przeplatane są szeregiem atrakcji w postaci turniejów, animacji sportowych dla dzieci i rodziców. W trosce o rozwój sportowy uczestników zmagań sportowych przeprowadzamy testy sprawności sportowej, będące formą treningu a zarazem diagnozą sprawności. Imprezy sportowe dla dzieci, zorganizowane dotychczas przez trenerów Akademii Mobile Football, zawsze cieszyły się dużą popularnością i przyciągały całe rodziny, które w atmosferze sportowej zabawy, chętnie uczestniczyły w aktywnościach organizowanych na unikalnym mobilnym boisku.

 

Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez piłkarskich w ramach, których proponujemy:

  • Dedykowane Turnieje piłkarskie dla najmłodszych
  • Urodziny piłkarskie
  • Dzień dziecka oraz Mikołajki piłkarskie
  • Promocję wybranej marki Firmy, jako partnera odpowiedzialnego społecznie

Głównym celem proponowanych imprez jest przeprowadzenie udanej zabawy rodzinnej, integrującej dzieci i rodziców, a przy okazji rozbudzenie u dzieci zainteresowania sportem poprzez grę w piłkę nożną.

W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą, prosimy o kontakt. Cena do uzgodnienia.