JAKO PIŁKA RĘCZNA

Wyposażenie dla sportów drużynowych JAKO zapewnia Tobie oraz Twojej drużynie doskonały wygląd przed meczem, w jego trakcie
i po zakończeniu. Doskonale dopasowane kolekcje Teamline oraz koszulki pozwalają na zachowanie jednakowej stylistyki wszystkich
członków zespołu, od juniorów, poprzez trenera, aż po kapitana pierwszej drużyny.

PERFEKCYJNE DOPASOWANIE DO CIAŁA

TEAM, CELTIC 2.0 i STRIKER: To koszulki JAKO, w których Twoja drużyna zwycięży na boisku. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu do ciała odzieży sportowej oraz przyjemnemu komfortowi noszenia zapewniasz swojej drużynie piłki ręcznej optymalne warunki do osiągnięcia sukcesu. CLASSICO i COMPETITION 2.0 są zawsze optymalnie dopasowane, zarówno przed jak i po meczu.

KOSZULKI W JEDNOLITYCH KOLORACH Z TYŁU

Chcesz nadać strojom swojej drużyny nieco indywidualnego charakteru? Style JAKO sprawdzą się w tej kwestii wyśmienicie! Duże, wolne powierzchnie zapewniają wystarczającą ilość miejsca na umieszczenie herbu klubu, nazwiska zawodnika, numeru na plecach lub logo sponsora. Dzięki temu zaprezentujesz swoją drużynę w dniu meczowym i przed sponsorami w indywidualnie flokowanych strojach, które perfekcyjnie oddadzą wolę zwycięstwa oraz team spirit Twojego zespołu.

INDYWIDUALNE ŁĄCZENIE

Style JAKO dla piłkarzy ręcznych można łączyć z innymi licznymi artykułami z naszej kolekcji. Dzięki temu zawsze masz możliwość zakupu odpowiedniego wyposażenia dla siebie i swojej drużyny. W niniejszym katalogu znajdziesz ogromny wybór funkcjonalnej odzieży termicznej, akcesoriów oraz skarpet z napami JAKO PROFI, które zapewnią Ci jeszcze lepszą stabilizację stopy w butach do piłki ręcznej.

MATERIAŁY

Wszystkie produkty JAKO wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów funkcjonalnych gwarantujących optymalną swobodę ruchów oraz przyjemnych dla ciała nawet przy intensywnym wysiłku. Wszystkie koszulki do piłki ręcznej wyposażone są w funkcję KEEP DRY. Wspiera ona odprowadzanie wilgoci przez materiał tekstylny. Powstający pot bardzo szybko odparowywuje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB 

 

Dzięki współpracy z nami zyskujesz :

• ATRAKCYJNE CENY 

• DŁUGI OKRES DOSTĘPNOŚCI

• MOŻLIWOŚCI DOSYŁANIA TOWARU 

• MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI

• RÓŻNE ROZMIARY : DZIECIĘCE, SENIORSKIE, DAMSKIE