Menu Zamknij

KOLEKCJE DAMSKIE

Indywidualność i duch zespołowy to ważne cechy w sporcie. Czy Ty i Twój zespół chcecie osiągnąć dobre wyniki w sportach zespołowych? W takim razie kolekcje JAKO są właśnie dla Ciebie. Tak zwane linie drużynowe idealnie nadają się do wyposażenia drużyn i sportowców indywidualnych.

Co roku wypuszczane są nowe kolekcje. Jedną ze szczególnych cech linii drużyn jest ich długi czas trwania. Każdy zna następujący scenariusz. Twój zespół od lat gra w odpowiedniej kolekcji. Nowy członek drużyny dołącza do Twojego zespołu. Potrzebuje tego samego sprzętu, co wszyscy w twoim zespole. Ponieważ jednak od zamówienia zespołu minęło już trochę czasu, termin ważności stroju dobiegł końca. Wybrane linie zespołów JAKO mają okres do czterech lat i gwarantują Ci zaopatrzenie, którego potrzebujesz Ty i Twój zespół.

JAKO słynie z różnorodności rozmiarów i kolorów.
Na każdą okazję istnieje odpowiednia linia drużyny. Chcesz prowadzić sportowy tryb życia? Teamline PREMIUM wspiera Cię sportowym krojem i modnym melanżowym wyglądem. Komfort noszenia i funkcjonalność zapewniają wysokiej jakości tkanina mieszana. Wyposaż siebie i swój zespół już teraz w kolekcje JAKO.