Menu Zamknij
jako o nas

Od garażu po wiodącą firmę sportową 
Historia sukcesu JAKO rozpoczęła się w 1989 roku i trwa do dziś. 
Naszym celem jest nadal idealny partner handlowy dla wszystkich zespołów. 
W Niemczech, Polsce i na całym świecie. 

Od ligi okręgowych aż po Ligę Mistrzów.

JAKO
JAKO
JAKO

O firmie JAKO

Wszystko zaczeło sie w garazu. W 1989 roku pan Rudi Sprügel załozył w miejscowosci Stachenhausen firme JAKO Sportartikelvertriebs GmbH.

Jego pierwszy cel: szybka i rzetelna dostawa artykułów sportowych do klubów pomiedzy rzekami Jagst a Kocher. Trzydziesci lat pózniej realizujemy dostawy do ponad 100.000 klubów w ponad 50 krajach na całym swiecie. Tak, powstalismy w garazu. Jednak cel wyznaczony przez Rudiego towarzyszy nam do chwili obecnej: chcemy byc optymalnymi dostawcami dla wszystkich druzyn, do których zaliczamy równiez Twoje przedsiebiorstwo

PARTNERSTWO

Dlatego towarzyszymy osobiscie naszym Klientom przy realizacji wspólnego projektu. Łaczac pomysł naszego klienta z naszymi kompetencjami w branzy drużynowej odziezy sportowej tworzymy wspólna kolekcje, która odzwierciedla osobowosc klienta, kolekcje artykułów sportowych, wygodnej odziezy lub codzienny look w biurze.

Indywidualny doradca z zespołu JAKO jest zawsze do dyspozycji.

SZYBKOŚĆ

Mozna byc pewnym, ze towar zostanie dostarczony szybko i zgodnie z zamówieniem. W naszym wydajnym centrum logistycznym aktualnie magazynujemy min. 95 % naszej kolekcji. Roboty pobieraja towar z naszego w pełni zautomatyzowanego systemu magazynowego AutoStore, a nasi logistycy przekazuja gotowe zamówienie bezposrednio do wysyłki.

JAKOść

Wspaniała jakosc naszych produktów jest trwała czescia składowa naszej filozofii. Z tego powodu stworzylismy własne standardy dotyczące tekstylno-fizycznych własciwosci naszej kolekcji. Zachowanie sie w praniu, wytrzymałosc, trwałosc kolorów i wiele innych czynników jest sprawdzanych w JAKO Teamcenter juz podczas projektowania oraz ostatecznie po otrzymaniu kazdej dostawy.

Siedziba główna  naszej firmy w Mulfingen-Hollenbach (Badenia Wirtembergia) – JAKO TEAMCENTER

JAKO

Wiodąca marka sportowa dla klubów i drużyn

W 1989 roku rozpoczęliśmy od wyposażenia wszystkich klubów w rejonie rzek Jagst i Kocher. Dzisiaj staramy się być wiodącym strojem zespołów na całym świecie. Od lig okręgowych po Ligę Mistrzów.

POPULARNA MARKA DLA ENTUZJASTÓW SPORTOWYCH

Tworząc nowe produkty, koncentrujemy się na potrzebach naszych zespołów. Chcemy wyposażyć każdą drużynę w indywidualny strój: we właściwym kolorze, we właściwych rozmiarach i doskonałym wyglądzie.
JAKO

ZRÓWNOWAŻONY PARTNER DETALICZNY I HURTOWY

Aby obsłużyć każdy klub, polegamy na silnej sieci sprzedawców sportowych. Osobiste partnerstwo i wzajemne zaufanie są podstawą długoterminowej współpracy. To kwalifikuje nas jako zrównoważonego partnera.

OFERUJEMY WŁAŚCIWY PRODUKT DLA KAŻDEGO ZESPOŁU

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom każdy może wyposażyć swój klub w jednolity i indywidualny strój. Długi czas trwania linii drużyn i koszulki, a także wiele odmian kolorów i rozmiarów zapewniają optymalne warunki.

JAKO
JAKO

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I DZIAŁAMY ZRÓWNOWAŻENIE

Świadomość zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska odgrywa dla nas ważną rolę. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia uczciwych warunków pracy w krajach naszych dostawców i wspierania przyjaznego dla środowiska wykorzystania zasobów i surowców.

WE ARE TEAM

JAKO

ŻYJEMY JAKO

Nie tylko żyjemy entuzjazmem sportowym na boisku piłkarskim. Jesteśmy przekonani o naszej marce i naszych produktach. Dlatego nie jest nam trudno zmotywować się do JAKO Teamcenter. Trzymamy się naszej firmy i naszych współpracowników. To motywuje nas każdego dnia, aby znów być trochę lepszym.

JESTEŚMY DRUŻYNĄ

Wyzwania najlepiej pokonać wspólnie. Aktywnie integrujemy się z naszą firmą i razem tworzymy silny zespół JAKO. Oznacza to również, że traktujemy się nawzajem otwarcie i z szacunkiem. Jeśli zadanie jest czasem trudniejsze, wspieramy się nawzajem.

JAKO
JAKO

JESTEŚMY NIEZAWODNI

Odpowiedzialność za własne czyny wymaga czasem odwagi. Przeważnie jednak jest to dla nas łatwe, ponieważ identyfikujemy się z naszymi zadaniami z przekonania. Jeśli podejmujemy wiążące zobowiązania, konsekwentnie je realizujemy. Możesz polegać na JAKO

DZIAŁAMY

Ten, kto w pełni się angażuje, może przekonać się dzięki wydajności. Obejmuje to również podejmowanie niezbędnych decyzji niezależnie w interesie naszej firmy. Myślimy nie tylko o sobie, ale także o wszystkich działach i w sposób niebiurokratyczny

JAKO

ZNAJDUJEMY ROZWIĄZANIA

Częścią naszej kultury jest kwestionowanie procesów. Komunikujemy się ze sobą otwarcie i rozmawiamy o błędach, abyśmy mogli się od nich uczyć. Dlatego ufamy sobie nawzajem i każdego dnia możemy się razem poprawiać.

JAKO