Menu Zamknij

Polo dziecięce

Szukasz odzieży sportowej, którą będziesz mógł nosić zarówno na treningu, jak i w życiu codziennym? Koszulka polo cieszy się coraz większą popularnością i stanowi klasyczną alternatywę dla T-shirtów.
Nasze koszulki polo wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Wilgoć transportowana jest bezpośrednio na powierzchnię koszulki polo. Podczas uprawiania sportu, w upalne dni w centrum miasta czy na siłowni koszulka polo ochroni Cię przed wychłodzeniem. Gdy tylko koszulka polo wyjdzie na świeże powietrze, jest już sucha. Nawet w trudnych sytuacjach utrzymujesz przyjemne uczucie ciała. Wybrane artykuły, takie jak Polo CLASSICO, cieszą się szczególną popularnością wśród dzieci. Nie tylko zachwyca ogromnym wyborem kilkunastu kolorów, ale także działa antybakteryjnie. Specjalnie wyposażone włókna funkcjonalne trwale pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Gwarantowana stała świeżość podczas uprawiania sportu.

Koszulkę polo można znaleźć w wielu różnych kolekcjach. Odpowiednią koszulkę polo znajdziesz w seriach Performance, Challenge, Champ 2.0, Base i Classico. Można ją nosić na co dzień z dżinsami lub nosić do spodni dresowych podczas codziennych zajęć. Dzięki koszulkom polo JAKO będziesz wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Każda koszulka polo ma kołnierzyk zapinany na guziki. Możesz zatem zdecydować, czy chcesz nosić go rozpiętego, czy zamkniętego. Kup już teraz odpowiednią koszulkę polo do rekreacji i sportu.