Menu Zamknij

Bramki do piłki nożnej & Reboundery

Bramki i Reboundery

W naszej ofercie dla klubów, akademii, stowarzyszeń i szkół mamy bramki aluminiowe, bramki przenośne oraz reboundery. Znajdziemy idealną ofertę i dostosujemy sie do Twoich potrzeb. 

 

Przenośny sprzęt i akcesoria piłkarskie klasy Premium

Graj gdzie chcesz!

Quickplay to producent wysokiej jakości przenośnego sprzętu do piłki nożnej m.in. bramek treningowych, rebounderów oraz akcesoriów piłkarskich, które pozwalają na podnoszenie umiejętności sportowych w sposób praktyczny, wygodny i efektywny.

Firma powstała w 2006 roku w Sheffield, Wielka Brytania i w bardzo krótkim okresie stała się światowym liderem w produkcji ultra przenośnego sprzętu treningowego.

Hasłem przewodnim firmy jest „Play anywhere, Play anytime” co w języku polskim oznacza po prostu – „Graj gdzie chcesz!”. To jest właśnie geneza i przeznaczenie produktów Quickplay. Zapewniamy sprzęt sportowy i akcesoria piłkarskie, które pozwalają na wygodny trening w niemal każdych warunkach i otoczeniu.

Asortyment

Wszystkie produkty Quickplay zostały stworzone w oparciu o 3 główne czynniki: szybki montaż (rozkładanie i składanie), łatwy transport oraz dużą wytrzymałość. Pozwala na to technologia Flexi-post w oparciu o którą zaprojektowana i wykonana jest większość produktów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę sprzętu sportowego m.in:

  • bramki treningowe
  • reboundery piłkarskie
  • sprzęt do treningu piłkarskiego np. siatki celownicze czy drabinki koordynacyjne
  • sprzęt do treningu specjalistycznego np. siatki treningowe do golfa

Współpraca z najlepszymi

Przez lata swojej działalności marka Quickplay stała się pierwszym wyborem wielu światowej sławy zagranicznych akademii piłkarskich szkolących dzieci i młodzież m.in. z angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division czy amerykańskiej MLS. 

Od początku obecności marki w Polsce współpracowaliśmy (i nadal współpracujemy) z wieloma klubami, akademiami oraz największymi związkami sportowymi w naszym kraju. Szczegóły znajdują się w dziale Rekomendacje.

Jeśli nasze produkty Cię interesują zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

BRAMKI PIŁKARSKIE STACJONARNE, PRZENOŚNE

Trening i mecz piłki nożnej nie odbędzie się bez odpowiedniego sprzętu – do niezbędnych produktów należy między innymi wytrzymała bramka piłkarska. U nas znajdziesz różnorodne modele bramek – mające rozmaite wymiary, zarówno stacjonarne, jak i przenośne.

Bramki do piłki nożnej – czym się cechują?

Profesjonalne modele bramek zazwyczaj mają 244 centymetrów wysokości i 732 centymetry szerokości. Istnieją również mniejsze bramki, z których podczas treningów korzystają młodsi adepci piłki nożnej. W zależności od potrzeb danej drużyny można wybrać najbardziej właściwy model. Bramki różnią się:

  • wymiarami,

  • wagą,

  • materiałem wykonania,

  • metodą montażu,

  • przeznaczeniem (hala lub zewnętrzna murawa),

  • grupą docelową (dorośli, młodzież, dzieci).

Na jakie bramki piłkarskie się zdecydować?

Profesjonalne bramki służą podczas treningów i rozgrywek nie tylko dorosłym, lecz także młodzieży i dzieciom. Wyróżnia je solidniejsza i cięższa konstrukcja niż modele przeznaczone dla pasjonatów, którzy nie trenują zawodowo. Ustawia się je na stadionach oraz w sportowych obiektach.

Piłkarskie bramki dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z piłką, są niskie, wąskie i lekkie. Zazwyczaj można je z łatwością przetransportować i szybko przygotować boisko do gry, ponieważ te modele są wyprodukowane z plastiku. Tego rodzaju bramki wykorzystuje się podczas rozgrywek najmłodszych sportowców, którzy nie ukończyli jeszcze 7 roku życia.

Młodzieżowe bramki są większe od tych przeznaczonych dla dzieci i stabilniejsze. Ich siatkę wyróżnia większa wytrzymałość, dzięki czemu nie rozerwą się nawet podczas trafienia przez mocno kopniętą piłkę.

Bramki piłkarskie wykonuje się z aluminium lub plastiku. Aluminiowe modele charakteryzują się większą trwałością, odpornością i stabilnością, plastikowe natomiast są wyjątkowo lekkie – w związku z tym służą głównie dzieciom, bo łatwo o ich uszkodzenie.

Jeśli chodzi o sposób montażu, są dostępne bramki stacjonarne oraz przenośne. Pierwszy model montuje się w podłożu za pośrednictwem umieszczonych w betonie tulei i korzysta się z niego przede wszystkim w sportowych obiektach. Drugi natomiast posiada haczyki i inne elementy, dzięki którym bramkę można ustawić niemal w dowolnym miejscu. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla zespołów odbywających treningi na różnych boiskach.

Dostępne modele

Znajdziesz rożne rodzaje treningowych bramek. Z łatwością wybierzesz więc model najbardziej dopasowany do siebie. Polecamy między innymi bramkę o ramie stworzonej z anodowanego stopu aluminium. Jej wymiary spełniają wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto model jest zgodny z przepisami PZPN, FIFA i PN-EN 748:2006. Bramka ma też certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Sportu.

Jeśli interesują Cię modele odpowiednie dla dzieci, sprawdź składaną bramkę zatwierdzoną przez PZPN do rozgrywek dziecięcych w kategorii wiekowej Żak. Jej konstrukcja cechuje się wytrzymałością. Produkt łatwo można przenieść, ponieważ waży jedynie 10 kilogramów, a jego wymiary wynoszą 3×1,55 metrów. Bramkę przymocujesz do rozmaitych rodzajów nawierzchni – hali, betonu, boiska ze sztuczną lub naturalną trawą. Model jest stabilny, nie przemieszcza się podczas wiatru i strzałów.

Przeznaczona do gry przez najmłodszych adeptów piłki nożnej jest również składana bramka o mniejszych wymiarach wynoszących 120×80 centymetrów. Może ona służyć zarówno podczas treningów na twardych nawierzchniach typu Orlik, jak i halach oraz naturalnych.

Jeżeli szukasz bramki do piłki nożnej o dużej wytrzymałości, sprawdź bramkę ligową o wymiarach 7,32×2,44 metra i głębokości 2 metrów. Dzięki aluminiowemu tworzywu model jest zarazem wytrzymały i przenośny. Bramkę można zamontować do rozmaitych rodzajów nawierzchni – boiska z naturalną lub sztuczną trawą, hali oraz betonu. Dzięki haczykom komfortowo i solidnie umieścisz siatkę. Bramkę wyprodukowano w zgodzie ze wszystkimi wymogami jakościowymi i bezpieczeństwa. Model jest też opatrzony certyfikatem bezpieczeństwa wydanym przez Instytut Sportu.

Oferujemy również bramkę piłkarską GIZA stworzoną z odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Korzystają z niej zarówno osoby zajmujące się sportem profesjonalnie, jak i amatorzy. Model znalazł uznanie w Akademiach Piłkarskich, takich jak na przykład: Lechia Gdańsk, Cracovia Kraków, Lech Poznań czy Żalgirisu Wilno.

 

Zobacz więcej – https://jako-strefasportu.pl/kategoria-produktu/akcesoria-treningowe/trenazery/bramki-przenosne/

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ HURTOWĄ NA BRAMKI – m.labiak@jakopartner.pl