Złóż swój indywidualny strój gimnastyczny. Kolekcja JAKO oferuje różnorodny wybór stylów w dostosowanych kolorach, rozmiarach
i krojach. Dzięki tej kolekcji zrobisz profesjonalne wrażenie jako sportowiec indywidualny lub wraz ze swoją drużyną.

KSZTAŁT I KRÓJ

Wyposażenie gimnastyczne JAKO charakteryzuje się optymalnym dopasowaniem do ciała. Style kolekcji Teamline PRESTIGE doskonale przylega do ciała. Krój w stylu Bodyfit nadaje odzieży gimnastycznej fajnego, sportowego wyglądu i zapewnia optymalną swobodę ruchów w akcji. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie w osiąganiu doskonałych wyników na zawodach.

MATERIAŁY

Wysokiej jakości materiały funkcyjne zapewnią Tobie i Twojej drużynie optymalne warunki. Większość stylów z katalogu wyposażenia gimnastycznego JAKO posiada funkcję KEEP DRY. Funkcja ta pomaga odprowadzać wilgoć ze skóry poprzez powierzchnię materiału tekstylnego. Gwarantuje to optymalną swobodę ruchów.

KOLEKCJE TEAMLINE

COMPETITION 2.0, CLASSICO i PRESTIGE: Trzy kolekcje Teamline marki JAKO dla gimnastyków doskonale sprawdzają się podczas profesjonalnych występów. Style każdej z tych kolekcji są perfekcyjnie dostosowane do siebie i można je łączyć z licznymi innymi produktami naszej marki.

INDYWIDUALNE NADRUKI

Dzięki nadrukom indywidualnym stroje Twojej drużyny będą niepowtarzalne. Artykuły gimnastyczne JAKO oferują wystarczają ilość miejsca na nadruki z herbem Twojego klubu, logo sponsora lub inną grafiką. Dzięki nim zawsze będziesz prezentował się zarówno na hali jak i poza nią jak profesjonalny sportowiec.

A przygotujemy dla Ciebie specjalną , spersonalizowaną ofertę. Idalnie wpsaujemy się w potrzeby Twojego Klubu !