Menu Zamknij

T-shirt damski

T-shirt stał się towarzyszem wielu sportowców i integralną częścią codziennego życia. T-shirt należy do każdego sportowego stroju. Dlatego w żadnej torbie sportowej nie powinno już zabraknąć przewiewnego topu. Niezależnie od tego, czy trenujesz, na boisku piłkarskim, czy biegasz wśród natury. Koszulka JAKO jest zawsze przy Tobie. Z piłką ręczną, siatkówką, tenisem i codziennym programem fitness. Za występy w drużynie przed i po meczu.
T-shirty osiągnęły swój obecny status odzieży sportowej, modnej i codziennej dopiero na początku lat 80. XX wieku. W przeszłości sportowe topy noszono jako podkoszulki. Dlatego wiele obszarów, w których można nosić koszulkę sportową, wymaga szerokiej gamy produktów. I to jest dokładnie to, co oferuje JAKO. Oprócz T-shirtów z odpowiednich linii drużynowych Performance, Challenge, Champ 2.0, Base, Classico i Premium, oferta JAKO oferuje duży wybór basic. Koszulki przeznaczone są zarówno dla indywidualnego zawodnika, jak i do wspólnego występu w drużynie. Ponadto koszulki można zwykle dostarczyć dwa do trzech lat później, ponieważ należą do linii zespołowej.

Aż dziesięć kolorów, wybór rozmiarów od 34 do 48 i specjalne kroje dla kobiet w szytym na miarę LADIES FIT charakteryzują różnorodność produktów w ofercie JAKO. Nasza moda damska oferuje doskonałe możliwości wykończenia. Co więcej, koszulki z linii Team można łatwo łączyć z wieloma innymi produktami, takimi jak kurtka prezentacyjna, kurtka treningowa czy spodenki. Dlatego zawsze gwarantowany jest jednolity wygląd. Dla indywidualnego sportowca, ale także dla stroju drużynowego.