Menu Zamknij

Odzież termiczna dla dzieci

Funkcjonalna bielizna JAKO potrafi więcej niż tylko dobrze wyglądać. Przekonaj się o działaniu i wyglądzie bielizny JAKO. Funkcjonalność połączona z nowoczesnym designem i dopasowanym krojem.
Gdy już założysz tę funkcjonalną bieliznę, nie będziesz chciała jej zdejmować. Otula ciało jak druga skóra. W chłodne dni bielizna chroni dzieci przed wychłodzeniem. Bielizna funkcjonalna JAKO spełnia wszystkie wymagania. Idealny towarzysz gier i treningów. Elastyczne włókna funkcjonalne są szczególnie wygodne w noszeniu i dopasowują się indywidualnie do ciała. Dzięki aż 20 wariantom kolorystycznym elementy można idealnie łączyć z koszulkami JAKO. Dzięki wyjątkowo szerokiemu wyborowi kolorów i wysokiemu poziomowi komfortu, seria jest idealna dla wszystkich drużyn.

Oddychające włókno funkcjonalne wykonane z poliamidu i poliestru ma działanie regulujące temperaturę dzięki właściwościom szybkoschnącym. Optymalnie równoważy klimat ciała poprzez bezpośredni transport wilgoci na zewnątrz. Kolejnym plusem tego elastycznego włókna funkcjonalnego jest wykończenie hamujące nieprzyjemny zapach, które działa bakteriostatycznie. Hamuje to powstawanie bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Oznacza to, że skóra pozostaje w równowadze nawet podczas dużego wysiłku. Lekki efekt uciskowy bielizny zmniejsza wibracje mięśni i wspomaga krążenie krwi.

Ale wygląd jest również nie do pobicia. Różne struktury tkanin nadają funkcjonalnej bieliźnie wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Maksymalna elastyczność w połączeniu z technologią bezszwową tej bielizny, która nie wymaga żadnych szwów, redukuje punkty tarcia na skórze i gwarantuje użytkownikowi wygodne dopasowanie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jest to koszulka z długim rękawem, golfem, T-shirtem lub podkoszulkiem w górnej części, czy też w części spodni jako capri, długie lub krótkie rajstopy – każdy znajdzie coś dla siebie. Tight Basic 2.0 jest szczególnie popularny wśród dzieci. Wybrane modele dostępne są w sportowych krojach aż do siedemnastu kolorów w rozmiarach S – XXL w sklepie JAKO. Mamy odpowiednią bieliznę dla Ciebie i Twojego zespołu.

Przekonaj się sam i poczuj równowagę na swojej skórze. Zamów już teraz odpowiednią bieliznę funkcjonalną na treningi i mecze.