Menu Zamknij

Getry damskie

Skarpetki doskonale uzupełniają strój na boisku piłkarskim. W połączeniu z uchwytem na goleń spełniają ważne zadanie utrzymania nagolennika na miejscu. Różne wzory i kolory idealnie pasują do wszystkich koszulek i spodni sportowych JAKO. Różne modele oferują optymalny wybór, czy to z pończochami, czy z mostkiem, nowoczesnym lub gładkim.
Skarpetki LAZIO cieszą się szczególną popularnością wśród kobiet. Dzięki ponad 26 unikalnym kolorom, w połączeniu ze sportowymi spodenkami i koszulką, daje możliwość wyróżnienia się na tle innych drużyn. Skarpetki dostępne są w rozmiarach 3 (35-38), 4 (39-42) i 5 (43-46). Skarpetki z mostkiem dostępne są w rozmiarach Bambini, Junior i Senior. Komu to się nie zdarzyło? Mecz piłki nożnej wkrótce się rozpocznie, a drużyna przeciwna ma na sobie te same kolory, co Twoja drużyna. Aby w przyszłości Twój zespół nie musiał wychodzić na boisko w koszulkach, w JAKO oferujemy ten ogromny wybór kolorów.

Jeśli chodzi o skarpetki w piłce nożnej, zdania są podzielone. Lepsze są skarpetki ze skarpetkami czy z drążkiem? W JAKO możesz mieć jedno i drugie. A jeśli nie zgadzasz się w tym temacie, Twój zespół ma możliwość wyboru dysz TUBE. Są to nowości w ofercie od 2019 roku i nie mają ani pończochy, ani mostka. Wstawka z siateczki w okolicy łydek i elastyczny ściągacz w pasie gwarantują elastyczność i pewne trzymanie. Zainspiruj się ogromnym wyborem kolorów i już teraz kup skarpetki dla siebie i swojego zespołu.