Menu Zamknij

Skarpetki damskie

Element garderoby, który na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, stał się integralną częścią Twojego stroju. Mówimy o skarpetce. Czy to na treningu, bieganiu w parku, czy w życiu codziennym. Pończochy stanowią element każdego stroju i sprawiają, że chodzenie w butach staje się wygodniejsze.
Skarpetki spełniają ważne funkcje. Na przykład skarpetki treningowe są przeznaczone do intensywnych sesji treningowych. Wzmocnienie mankietu na kostce oraz wyściełana pięta i palce zmniejszają nacisk na stopy i chronią przed urazami. W przypadku nowych butów może się zdarzyć, że pod koniec treningu na stopach pojawią się pęcherze. Dzięki odpowiednim skarpetkom możesz zapobiec kontuzjom. Pończochy uciskowe JAKO cieszą się szczególną popularnością wśród kobiet uprawiających sport. Struktura tkaniny wykonana w 59% z poliestru, 35% poliamidu i 6% elastanu przyspiesza regenerację mięśni i poprawia wyniki sportowe.

W życiu codziennym nie powinno zabraknąć maksymalnego komfortu i dobrego samopoczucia. Stopki są idealne na lato. Krótki komfortowy pas naszych skarpet zapobiega zsuwaniu się skarpetek i zapewnia ważne krążenie krwi. Skarpetki sportowe JAKO zawierają dużą ilość bawełny i są bardzo przyjazne dla skóry. Zawartość bawełny zwiększa komfort i dobrze wchłania pot. Wybrane pończochy dostępne są aż w sześciu kolorach, w rozmiarach 3 (35-38), 4 (39-42), 5 (43-46) i 6 (47-50). Dla każdej kobiety znajdzie się odpowiedni rozmiar. Teraz uzupełnij swoją garderobę skarpetkami JAKO.