Menu Zamknij

Spodenki damskie

Szorty i spódnice to idealny towarzysz na cieplejsze dni. Dzięki spodenkom podstawowym JAKO zawsze będziesz mieć dobrą sylwetkę, niezależnie od tego, czy uprawiasz sport, czy w czasie wolnym.
Podstawowe spodenki damskie są bardzo wygodne, a wyjątkowo szeroki, wygodny pas i ciasny krój zapewniają idealne trzymanie. Zawartość bawełny bardzo dobrze wchłania wilgoć i zapewnia przyjemne uczucie dobrego samopoczucia. Podstawowe spódnice i szorty zapewniają dopływ powietrza do nóg i zapobiegają szybkiemu poceniu się w gorące letnie dni. Podstawowe spodenki i spódnice damskie są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim i białym. Dzięki subtelnemu nadrukowi z logo z przodu można je łączyć z każdym strojem. W specjalnych rozmiarach damskich od 34 do 48 każda kobieta znajdzie odpowiednią parę spodenek. Praktyczne kieszenie w spodenkach i spódnicach pozwalają bezpiecznie przechowywać mniejsze wartościowe przedmioty podczas joggingu lub innych aktywności.

Spodenki JAKO Basic ze względu na szerokie zastosowanie są niezastąpione zwłaszcza w cieplejszych miesiącach i nie powinno ich zabraknąć w Twojej garderobie. Dzięki podstawom JAKO wypracujesz dobrą sylwetkę zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportu.