Menu Zamknij

Dresy damskie

W JAKO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do idealnego stroju do uprawiania sportu lub rekreacji, dzięki naszemu dużemu wyborowi odzieży sportowej – od garniturów prezentacyjnych, kombinezonów poliestrowych po dresy. Dresy zachwycają nie tylko stylowym i innowacyjnym designem, ale także optymalnym stosunkiem ceny do wydajności.
Wyjątkowa atrakcja dresów damskich: Kurtki i spodnie można zamówić osobno do każdego dresu. Na przykład połącz spodnie dresowe z kurtką prezentacyjną i stwórz kombinację zgodnie ze swoim stylem.

Dresy damskie robią szczególne wrażenie ze względu na bardzo dobre dopasowanie. Rozmiary damskie mieszczą się w przedziale od 34 do 48. Dresy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – od bieli, poprzez sportową zieleń, aż po królewski błękit.

Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku piłkarskim, na korcie tenisowym, podczas joggingu, czy w czasie wolnym – dzięki naszym kombinezonom będziesz zawsze doskonale wyposażony. Nasze dresy damskie marki JAKO charakteryzują się różnymi materiałami i funkcjonalnością w zależności od przeznaczenia. Sportowy wygląd jest już gwarantowany dzięki naszym bluzom z kapturem i spodniom do joggingu.

Linie stylistyczne Performance, Challenge, Champ 2.0, Base, Classico i Premium są szczególnie wytrzymałe, wytrzymałe i szybkoschnące. Wstawki ze ściągaczem i wewnętrzna wyściółka z siateczki gwarantują optymalny komfort.

Czy jesteś gotowy na dresy damskie JAKO? Kup teraz swój dres damski w sklepie JAKO i zachwyć się naszą jakością!