Menu Zamknij

Koszulki meczowe damskie

o sportu – do nowych najlepszych występów! Dzięki naszym koszulkom poczujesz się całkowicie komfortowo i doskonale przygotowany na każdą sytuację, zarówno podczas treningu, jak i zawodów. Dlaczego? Ponieważ nasze produkty spełniają to, co obiecujemy: są najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne, a także naprawdę dobrze wyglądają. Koszulka JAKO wytrzymuje nawet cztery lata intensywnego uprawiania sportu, a to zasługa zaawansowanego technologicznie materiału, z którego produkujemy naszą ofertę.

Damska koszulka

„Jeden zespół – jeden strój” to motto na boisku. Dlatego też wszystkie nasze koszulki można personalizować. Ty i Twój zespół decydujecie o projekcie i kolorze, a my dbamy o to, aby każdy zawodnik otrzymał swoją osobistą koszulkę.

Koszulki damskie do różnych dyscyplin sportowych

Jesteś bohaterką piłki nożnej, królową siatkówki lub wirtuozem kolarstwa? Dla nas to prawie nie ma znaczenia, ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz koszulki damskie, które nadają się do niemal każdego sportu. Modele z krótkim rękawem świetnie wyglądają na każdym boisku i zapewniają wyjątkowe poczucie wspólnoty, niezależnie od tego, czy są gładkie, we wzory czy w paski. Koszulki damskie są oczywiście absolutnie trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu możesz przetrwać każdy pojedynek bez obrażeń ubrania.

Nasze koszulki damskie mają lekko dopasowany krój i idealnie dopasowują się do ciała, zapewniając całkowitą swobodę ruchów. Są dostępne w rozmiarach od 34 do 44 i są dostępne w różnych krojach, aby dopasować je do uprawianej przez Ciebie dyscypliny sportu.

Znasz naszą topową ofertę dla klubów? Razem ze swoją drużyną możesz założyć u nas własny sklep drużynowy, w którym będziesz mógł sprzedawać ubrania swojej drużyny. Taki sklep ułatwia sportowcom składanie zamówień, ale jest także dobrym miejscem dla fanów, którzy przychodzą kibicować Ci z boku, ubrani odpowiednio w koszulki Twojej drużyny. Czy to brzmi interesująco? W takim razie czytaj dalej tutaj !

Poczuj się komfortowo dzięki zaawansowanemu technologicznie materiałowi

Wysoce funkcjonalne materiały naszych koszulek są doskonale dopasowane. Funkcje KEEP DRY i KEEP FRESH, tkanina interlock, tkaniny żakardowe i wstawki z siateczki zapewniają pierwszorzędną funkcjonalność Twojej koszulki damskiej. Optymalnie regulują klimat ciała, na przykład umożliwiając odprowadzanie wilgoci bezpośrednio na zewnątrz i szybkie schnięcie, nawet podczas gry.

A komfort noszenia? Jak dobrze, że wiele kobiet w wolnym czasie nosi nasze koszulki. Design spotyka się z funkcjonalnością – z JAKO to żaden problem!