Menu Zamknij

Legginsy damskie

Kto tego nie zna? Po ciężkim dniu w pracy przerzucasz się z dżinsów na dresy. Kobiety lubią nosić legginsy. Nasze spodnie do biegania i fitnessu są dostępne w rozmiarach 34 – 44 w kolorze czarnym, szarym i niebieskim. Wybrane artykuły są dostępne nawet do rozmiaru 48. Nasze rajstopy są uniwersalne i nie zsuwają się.
Możesz doskonale poprawić swoje wyniki podczas biegania. Tylna kieszeń zapinana na zamek pozwala optymalnie przechowywać cenne przedmioty. Rajstopy JAKO przylegają do skóry i mają elastyczny pas ze sznurkiem. Taśma antypoślizgowa na dole zapewnia również doskonałe wsparcie. Mieszanka materiałów spodni do biegania w połączeniu z funkcją KEEP DRY zapewnia przyjemne uczucie ciała. Mikrodrobne włókna transportują wilgoć bezpośrednio na powierzchnię tkaniny. Oznacza to, że materiał bardzo szybko schnie i chroni przed wychłodzeniem.

Jeśli chcesz się zrelaksować, w naszej kolekcji fitness mamy odpowiednie spodnie. Nie ma znaczenia, czy jest to joga, czy gimnastyka. Z naszymi legginsami zawsze będziesz dobrze wyglądać. Wybrane elementy w dopasowanym kroju LADIES FIT sprawiają, że nasze legginsy są szczególnie atrakcyjne dla kobiet uprawiających sport. Odblaskowe elementy spodni do biegania zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo podczas kolejnego biegu w parku. Weź teraz swoje legginsy