Menu Zamknij

Bluzy bawełniane męskie

Po prostu fajna i casualowa jak bluza z kapturem, a może z jeszcze bardziej sportowym wyglądem. Kiedy wiosną, jesienią lub latem zachodzi słońce, może szybko zrobić się zimno. Koszulka nie jest już wystarczająco ciepła, więc załóż naszą bluzę JAKO, a nie zmarzniesz. Bluzy bawełniane  z kapturem są idealne na ciepłe noce.

Bluzy z kapturem  wykonane są z 70% bawełny i aż 30% poliestru. Miękki polar po wewnętrznej stronie zapewnia doskonały i miękki komfort noszenia przez cały czas. Bluzy mają dołączone kieszenie z przodu, w których można ogrzać dłonie lub przechowywać drobne przedmioty. Kaptur bluzy  posiada sznurek, za pomocą którego można dopasować rozmiar i dopasowanie kaptura. Prążkowane obszycia bluzy zapewniają, że rękawy pozostają na miejscu podczas ruchu. Bluzy męskie dostępne są w rozmiarach S-6XL w jedenastu różnych kolorach. Latem modne są szczególnie ciepłe kolory.

Idź po swoje bluzy do sklepu JAKO. Prosty krój bluz jest idealny do personalizacji. Mając do wyboru jedenaście kolorów, znalezienie ulubionego koloru lub koloru klubu powinno być łatwe. Połącz klasyczne bluzy z kapturem z odzieżą sportową z kolekcji spodni JAKO i zdobądź świetne wyniki.