Menu Zamknij

Bluzy damskie

Bluzy można nosić i łączyć ze sobą przy wielu okazjach, ponieważ one również dobrze wyglądają i są bardzo wygodne w noszeniu, bluzy z kapturem cieszą się dużą popularnością.
Dopasowany damski krój pasuje zarówno do kobiecych, jak i sportowych stylizacji i sprawia, że ​​basicowa bluza z kapturem staje się modnym elementem garderoby. Kaptur chroniący przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi posiada ściągacz. Podstawowe bluzy z kapturem mają również ściągacz u dołu i w mankietach, dzięki czemu bluza z kapturem jest idealnie dopasowana. W rozmiarach od 34 do 44 każda kobieta znajdzie odpowiednią bluzę z kapturem. Bluza z kapturem jest również idealna, aby nie ochłodzić się po treningu sportowym lub spędzić wieczór na sofie, czując się komfortowo. Bluzy dostępne są w aż jedenastu kolorach. Podobnie jak inne podstawowe produkty JAKO, bluzę z kapturem można łączyć niemal ze wszystkim i nadaje się do każdej sytuacji.

Nie masz jeszcze bluzy z kapturem JAKO Basic? W takim razie zamów podstawową damską bluzę z kapturem w sklepie internetowym JAKO.