Menu Zamknij

Kurtki damskie

Kurtki JAKO to idealny towarzysz na wiosnę, jesień i zimę. Niezależnie od tego, czy jest to kurtka przejściowa na chłodniejsze letnie dni, czy kurtka przeciwdeszczowa z kapturem na trening. Nasze kurtki wytrzymają każdą pogodę. Niezależnie od tego, jaką aktywność na świeżym powietrzu planujesz. Dzięki naszym kurtkom softshell, przeciwdeszczowym i z kapturem będziesz dobrze przygotowany na każdą porę roku.
Nasze kurtki dostępne są w wielu różnych wzorach. Dopasowany damski krój sprawia, że ​​nasze kurtki są ulubionym elementem garderoby każdej kobiety. Wybierz odpowiednią kurtkę na nadchodzącą okazję.

Kurtki softshellowe

Kurtki softshell wykonane są w 100% z poliestru i chronią przed zimnem, utrzymują ciepło oraz zapewniają przyjemny i optymalny klimat ciała. Funkcja wiatroszczelna kurtek softshellowych JAKO doskonale chroni ciało przed wychłodzeniem na skutek efektu chłodu wiatru. W przypadku mężczyzn kurtki dostępne są w rozmiarach 34 – 44. Dzięki elastycznemu materiałowi i odporności na warunki atmosferyczne kurtki damskie można nosić również idealnie jako kurtkę przejściową pomiędzy różnymi porami roku.

Kurtki przeciwdeszczowe i kurtki outdoorowe

Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości włókna i rodzaje tkanin. Wszystkie kurtki przeciwdeszczowe i kurtki outdoorowe posiadają funkcję Stop Wind, która zapewnia doskonałą ochronę ciała przed wychłodzeniem. Izolacyjne materiały funkcjonalne zapewniają najwyższy poziom ochrony przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Kurtki outdoorowe są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Podczas produkcji ważne jest, aby kurtki przeciwdeszczowe i outdoorowe zachwycały maksymalną elastycznością i przyjemnym komfortem noszenia.