Menu Zamknij

Topy damskie

Dni są coraz dłuższe, a temperatury rosną. Nasze topy damskie są idealne na lato. Czy wolisz biegać czy fitness? W naszej ofercie znajdziesz topy idealne dla obu kategorii
Top  Run 2.0 i Top Challenge to idealni towarzysze wytężonych treningów i relaksującego biegania w parku. Obydwa modele wykonane są w 100% z poliestru i oddychającej mikrosiatki. Oznacza to, że zachowasz spokój podczas spoconych sesji. Na prawej piersi naniesiono nazwę marki JAKO. Dopasowany krój damski cieszy się szczególną popularnością wśród kobiet. W połączeniu z elastycznym wiązaniem przy szyi i pod pachami, top idealnie układa się na ciele, nie zsuwając się. JAKO słynie z innowacyjnych stylów. Funkcjonalne topy damskie wyposażone są w funkcję KEEP DRY. Wilgoć transportowana jest bezpośrednio na powierzchnię tkaniny za pomocą mikrodrobnych włókien. Materiał bardzo szybko schnie i chroni przed wychłodzeniem. Dzięki damskim topom zapewnisz swojemu ciału komfort podczas uprawiania sportu.

Top Run 2.0 i podkoszulek Challenge zachwycają kobiety imponującą gamą dziesięciu kolorów. Nasze klientki lubią łączyć damskie topy ze sportowymi spodniami do biegania. Teraz skompletuj strój na następną sesję biegową i fitness. Chwyć go już teraz i bądź dobrze przygotowany na lato.