Menu Zamknij

Kurtki dziecięce

Odpowiednia kurtka na każdą pogodę i każdą porę roku. Nieważne, czy śnieg, deszcz, słońce czy wiatr. Dzięki odpowiedniej odzieży sportowej będziesz dobrze ubrany w każdej sytuacji. Szukasz kurtek, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również funkcjonalne?

Oferta kurtek JAKO to nie tylko wiele unikalnych kolorów, ale także bardzo przemyślana. JAKO TEC CONCEPT wspiera zespoły w rozwijaniu ich pełnego potencjału. Kurtka na każdą pogodę TEAM to klasyczna i wszechstronna kurtka. Funkcja STOP WODY przydaje się szczególnie w burzliwe i deszczowe dni. Funkcjonalne materiały izolacyjne zapewniają najwyższy poziom ochrony przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Wodoodporne materiały funkcjonalne i zgrzewane szwy główne zapewniają niezawodną ochronę przed wilgocią. Wysoka przepuszczalność pary wodnej gwarantuje przyjemne uczucie ciała. Dzięki naszym kurtkom softshellowym, polarowym, przeciwdeszczowym i zimowym jesteś dobrze przygotowany. Wybierz odpowiednią kurtkę na nadchodzącą okazję.

Kurtki softshellowe
Kurtki wykonane w 100% z poliestru chronią sportowca przed zimnem, zapewniają ciepło oraz przyjemny i optymalny klimat ciała. Dla dzieci kurtki dostępne są w rozmiarach 116 – 164. Dzięki elastycznemu materiałowi i odporności na warunki atmosferyczne kurtki softshell JAKO można idealnie stosować jako kurtkę przejściową pomiędzy różnymi porami roku.

Kurtki polarowe
Kurtki polarowe JAKO sprawdziły się jako najlepsze źródło ciepła i idealny towarzysz zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Tkaniny polarowe charakteryzują się wysoką izolacją termiczną i niską wagą. Dzięki temu są bardzo wygodnym towarzyszem podczas wiatru i pogody. Kurtki polarowe są miękkie i przyjemne dla skóry, absolutnie trwałe i szybkoschnące. Wszystkie kurtki polarowe JAKO są oddychające i dzięki temu zapewniają przyjemne uczucie na ciele. Podobnie jak wszystkie produkty JAKO, również i kurtki polarowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie. Wysoki kołnierz w kurtkach polarowych zapewnia ochronę przed wiatrem i zimnem. Garaż na zamek błyskawiczny na końcu kołnierza zapewnia ochronę podbródka przed zamkiem błyskawicznym. Bluzy polarowe JAKO są lekkie i przyjemnie miękkie w dotyku.

Kurtki przeciwdeszczowe
wykonane są z wysokiej jakości włókien i rodzajów tkanin. Kurtki na każdą pogodę marki JAKO Teamlines zachwycają różnorodnością kolorów i rozmiarów. Kurtki outdoorowe są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Podczas produkcji ważne jest, aby kurtki przeciwdeszczowe i kurtki outdoorowe zachwycały maksymalną elastycznością i przyjemnym komfortem noszenia. Podstawową funkcją każdej kurtki przeciwdeszczowej i kurtki outdoorowej jest wodoodporny materiał.

Kurtki trenerskie i kurtki zimowe
Wodoodporny materiał, wiatroszczelne szwy i liczne indywidualne akcenty sprawiają, że kurtki są praktycznym towarzyszem każdego dziecka. Aby zapewnić komfort noszenia, do produkcji kurtek użyto wyłącznie 100% bawełny. Przyciągające wzrok, takie jak praktyczne kieszenie boczne lub błyszczący materiał zewnętrzny, również gwarantują doskonały wygląd. Funkcjonalne, absolutnie modne i doskonale dopasowane – kurtki JAKO spełniają wymagania, jakie stawiasz kurtce zimowej/kurtce trenerskiej. Załóż i poczuj się dobrze – dzięki kurtkom zimowym JAKO mróz to już przeszłość!