Menu Zamknij

Polo damskie

Nieważne, czy grasz w piłkę nożną, tenisa, czy spędzasz czas wolny. Podczas uprawiania sportu i w życiu codziennym koszulki polo są często używane jako alternatywa dla T-shirtu. Damskie koszulki polo JAKO są dostępne zarówno w sportowym stylu Teamline, jak i w klasycznym stylu rekreacyjnym.
Koszulki polo Teamlines Challenge, Champ 2.0, Prestige, Classico i Premium Basics są idealne do codziennego użytku. Dopasowany damski krój w LADIES FIT podkreśla kobiecą sylwetkę. Dzięki funkcji KEEP DRY Twoje ciało będzie czuło się komfortowo nawet podczas uprawiania sportu. Z jednej strony wilgoć transportowana jest bezpośrednio na powierzchnię materiału. Materiał bardzo szybko schnie i chroni ciało przed wychłodzeniem. Z drugiej strony, podczas uprawiania sportu zapewniona jest stała świeżość. Specjalnie wyposażone włókna funkcyjne trwale pochłaniają nieprzyjemne zapachy i działają antybakteryjnie. Koszulki polo JAKO zapewniają optymalne wsparcie, dzięki czemu możesz w pełni rozwinąć swój potencjał.

JAKO słynie z różnorodności rozmiarów i kolorów. Polo damskie dostępne jest także w kilkunastu kolorach i rozmiarach 34 – 48 w sklepie JAKO. Dzięki tak ogromnemu wyborowi każda kobieta znajdzie odpowiednią koszulkę polo. Każdy sportowiec znajdzie odpowiedni strój, ale także odpowiedni na występ w drużynie. Koszulka polo może być łatwo łączona z wieloma innymi produktami z danej linii Team. Kurtka prezentacyjna, kurtka treningowa lub szorty uzupełnią Twój strój. Typowe uczucie ulubionego przedmiotu pojawia się już przy pierwszym dotknięciu. Zamów już teraz odpowiednią koszulkę polo dla siebie i swojego zespołu.