Menu Zamknij

Spodenki damskie

Oprócz koszulki każdy strój drużyny zawiera również pasujące spodenki. Nieważne, czy to piłka nożna, czy tenis. Mamy odpowiednie szorty i spódnice damskie na każdą okazję. Kolor spodni sportowych JAKO jest idealnie dopasowany do asortymentu dżersejów.
Wybrane spodenki są dostępne z wewnętrznymi majtkami lub bez nich. Różnorodność rozmiarów i kolorów jest ogromna. Wybrane spodnie sportowe, takie jak spodnie sportowe Challenge, dostępne są w 11 kolorach. Wszystkie spodenki wykonane są z oddychających i szybkoschnących materiałów. Oferta spodni JAKO zachwyca ogromnym wyborem wzorów i kolorów, zarówno sportowych, klasycznych, jak i nowoczesnych. Spodnie sportowe JAKO są częścią każdej sportowej stylizacji.

Wszystkie spodnie sportowe wykonane są w 100% z poliestru i posiadają funkcję KEEP DRY. Mikrodrobne włókna natychmiast odprowadzają wilgoć na powierzchnię tkaniny. Materiał bardzo szybko schnie i chroni przed zimnem. Nawet w trudnych sytuacjach utrzymujesz przyjemne uczucie ciała. Oprócz piłki nożnej w JAKO oferujemy również odpowiedni sprzęt do tenisa. Spódnica BASIC, wypuszczona na rynek w 2019 roku, przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet. Specjalny damski krój LADIES FIT gwarantuje doskonałe wsparcie w połączeniu z elastycznym pasem. Spódnica dostępna z wewnętrznymi majtkami w trzech kolorach, w rozmiarach 3XS – XXL. Materiał spódnicy BASIC składa się z 88% poliestru i 12% elastanu. Dzięki swobodzie ruchu spódnicy dosięgniesz nawet najtrudniejszą piłkę. Wyposaż się już teraz w szorty damskie.